Telia tõusis liidriks

Ja seda HHL MV 3 grupi mängus 1-5 kohale. Viimasel ajal väga tasavägiselt kulgenud mängud on 1 ring (neli mängu) enne võistluste lõppu pidanud seni võrdsete punktidega liidrirolli jaganud KJHK ja T-Rex - Volume, pärast eile õhtust Telia 3:2 võitu Dark Vepri üle loovutama liidrirolli Teliale, kellel nüüd 1 punktiline edu ülaltoodute ees. Eilne mäg Dark Vepri vastu kulges avakolmandikajal Telia pidevate rünnakutega ja kui keskväljaku lahtiviskest oli mängitud vaid 20sek. mängis meeskonna mängiv treener Marek Sorokin vastaste kaitsetsooni ja meetrit 2 kolmandikjoonest sooritatud kaugviskest litter Dark Vepri väravas ja Telia 1:0 eduseisus. Kuna vastaste kontrarünnakutel teravus puudus ja ka kaitsetegevus oli auklik. kasutas selle ära jällegi Marek Sorokin, kes vaheajaks kasvatas Telia eduseisu 2:0-le. Teise kolmandikaja avaminutil 15.58 õnnestus Vaiglal (Kirpu) kasvatada Telia eduseis küll juba turvalisse 3:0 eduseisu, kuid seejärel muutus Dark Vepri ründemäng kollektiivsemaks, söödud täpemateks ning 17.21 Dimitri Tarkoevi viskest vähenes nende kaotusseis 1:3-le ja seda ise arvulises vähemuses mängides. Vaid loetud minutid hiljem vähendas Sokolovski (Ratsenko) Dark Vepri kaotusseisu juba 2:3-le. Vaid kiiresti tiksunud mänguminutid ei lubanud enamat ja nii sai Telia üleoluse napi 3:2 võidu ja tõusis 24 punktiga turniiri liidriks vaid punktiga jäävad maha nii KJHK, kui ka T-Rex- Volume. Viimasest ringist jääb kõikidel meeskondadel mängida veel vaid 4 mängu, kust selgub nii võitja, kui ka üldine meeskondade paremusjärjestust. Jaan Ahi