Tiigrid said jällegi üheväravalise võidu

HC Dragons 1 üle ja seda teist mängu järjest ning seekord tulemusega 3:2(1:1,2:1) HHL MV 1 grupi mängus. Kui esimesest kolmandikajast oli mängitud 11.02 läksid Tiigrid küll Kaidasi (Kabatsikov) viskest 1:0 juhtima, kuid vähem kui minut hiljem õnnestus Bazutinil (Kevask, Jevgeni Babilo) mäng seisuks 1:1 viigistada. Kuna rohkem väravaid ei visatud, siis mängu teistpoolt alustati samast 1:1 seisust. Mängu teine kolmandiku algus kulges küll vahelduvate rünnakutega, kuid mida väravateks realiseerida ei õnnestunud. Alles 23.12 õnnestus Skljarovil üksikläbimurdest Tiigrid 2:1 juhtima visata, kuid 26.30 Dragons 1 kiire kontrarünnaku lõpetas Borovikov (Rumjantsev) väravaga, seades tabloole 2:2 viigiseisu. Vaid 46 sek. hiljem Tiigrite selle mängu parim mängija Kaidas (Kabatsikov) viskas täpselt ja viis Tiigrid 3:2 juhtima. Kuna viimastel mänguminutitel mõlema meeskonna rünnakud jäid viljatuteks, siis Tiigrid said teist mängu järjest Dragons 1 vastu üheväravalise 3:2 võidu. Eelmises voorus oli võidetud Dragons 1 tulemusega 1:0.