Tiigrid said järjekordse võidu

Kui 1 grupi teise ringi mängus alistasid Sparta 1 meeskonna tulemusega 4:2 (4:2,0:0). Gurtavoi viskest läks Sparta küll juba mängu avaminutil 1:0 juhtima, kuid tarvitses Tiigritel vaid mängutempot tõsta ja üha aktiivsemalt vastaste kaitsekolmandikus tegutseda, mis spartalaste kaitsemängu täielikult nullis ja Tiigrite väravatesadu sai alata. 4.13 Petrov (Shkaljarov ) viigistas ja 6.31 Petrovi (Korneitsik) viskest mindi ka 2:1 juhtima. Seejärel said spartalased vaid mõneminutilist hingetõmbamise aega, kui seejärel Tiigrite eriti aktiivne ründetegegevus jätkus, milledest 10.31 Kabatsikovilt (Griskun) 3:1 ja 11.43 Rõbinskilt (Baranin, Griskun) 4:1. Kolmandikaja viimasel mänguminutil Gurtavoilt (Ossipenkov, Kolesnikov) vaheajaks Sparta lohutusvärav - kaotusseisuks 2:4. Tundus, et rahulikumas mängutempos kulgenud mängu teisel kolmandikajal oli mõlema meeskonna väravate limiit lõppenud ja nii jäigi Tiigrite võidutagajärjeks 4:2