Tiigrid võitsid 3:1

HHL MV 1-2 grupi tasavägises ja vahelduvate rünnakutega mängus Vipersi,kus otsustavaks sai Tiigrite agressiivsem ründemäng ja oskuslik väljakul saadud arvulise ülekaalu realiseerimine. Juba teisel mänguminutil, kui mängitud oli vaid 1.25 patustas võistlusmääruste vastu Vipersi kaitsemängija Nevski ja Artem Abramovi viskest läksid Tiigrid 1:0 juhtim, kuna rohkem väravaid ei visatud, siis vaheajaks Tiigrid ka 1:0 eruseisu jäidki. Teise kolmandikaja avaminutil 15.30 ja 15.50, kui Tiigritel oli eemaldatud Stanislav Pankov ja Pavel Safonov sai Vipers küll väljakul 2 mehelise arvulise ülekaalu, kuid mis jäi realiseerimata. Kuid 18.33 viskas jällegi arvulisest ülekaalust kasvatas . Vjatseslav Korneychik (Igor Rõbunski) Tiigrite eduseisu 2:0-le. Kui teisel kolmandikajal tablool jooksis 22 mänguminut fikseerid kohtunikud Vipersi mängija määrustiku vastu eksimuse .kuid kuna litter oli Tiigrite valduses, siis mäng jätkus ja Aleksi Petrovi ja Ilja Tsegotovi söötudest viskas meeskonna mängiv treener Stanislav Petrov juba 3:0. Viimasel mänguminutil õnnestus Igor Habarovil siiski Vipersi auvärav visata.