Uudeküla PÄTS tuli, mängis ja võitis.

HHL 3 grupi viimase ringi mängus KJHK 2 meeskonda, tulemusega 4:3(2:1,2:2). Uudeküla meeskonna võit on seda hinnatavam, et pea terve hooaeg on mängitud ilma jäätreeninguteta. Sooja talve tõttu saadi kodujääl harjutada kordades, vähem kui kahel käel sõrmi. Kui tavaliselt on pealinna mängudele pärast pooleteisetunnist autosõitu alustatud kuidagi kangelt, siis seekord sõdurpoiste vastu mängides pändi täiskiirus peale juba avaminutil ja see vääris küünlaid. Mängitud oli 9.10 kui meeskonna noorim Kaspar Peek Bergsteini täpse söödu väravaks viskas ja Uudeküla 1:0 juhtima viis. Täpselt 2 min hiljem 11.10 Kasparilt (Arisalo) 2:0 Kolmandikaja lõpus vähenas Zarri ( Liidemann. Pilt) KJHK 2 kaotusseisu 1:2-le. Kohe teise kolmandikaja avaminutil Kaspar Peek`ilt (Joonas Hain, Arisalo) kübaratrikk ning Uudeküla eduseis 3:1. Kui mängitud oli 20.21 kasvatas mängiv treener Martin Uudeküll meeskonaa eduseisu juba 4:1-le. Viimastel mänguminutitel tuli mänguõnn lõpuks ka sõdurpoiste õuele ja 27.52 Liidemannilt (Zarri) 2:4 ja 28.41 Pilt`ilt ( Sarapanjuk, Sprivul) lõpuvileks 3:4.