Väravate rohke

OLi HHL Veteranude 45+ MV teise ringi Oriflame ja KJHK meeskondade omavaheline kohtumine, mis lõpusireeni kõlades andis tulemuseks - sõbraliku 5:5(2:1,0:2,3:2) viigi. Kui võistluste esimeses ringis oli Oriflame pidanud 1:4 kaotusega leppima, siis seekord alustati hästi Avakolmandikaeg võideti Hauvala visetest 2:1. KJHK värav Zemenkovilt. Teisel kolmandikaja KJHK ründas aktiivemalt Zemenkovi (Lukin) ja Rohtla (Lukin,Zemenkov) visetest mindi viimasele vaheajale juba KJHK 3:2 eduseisus. Viimasest kolmandikajast oli mängitud 34.00 (mängitakse 3x15 min) kui Jarvare kasvatas KJHK eduseisu juba 4:2-le, kuid sellele vastas Ainola omapoolse väravaga ja vähendas Oriflame kaotusseisu 3:4-le. Kui 40.01 Fjodorov (Zemenkov, Skuratovski) oli viinud KJHK 5:3 juhtima ja mängu lõpuni oli jäänud vähem kui 5 mi8n. tundus, et KJHK -le ka seekord võidupunktid. Kuid viimaste mänguminutite kahest kontrarünnakust Tubarikult (Sokk, Kraft) ja Ainolalt (Kraft) väravad ning mängu lõpptulemuseks 5:5 viik.