Väravate rohkelt ja tasavägiselt

Kulges HHL 3 grupi HC Panteri ja HC Sparta 2 meeskondade kohtumine. Panter, 3 grupi tugevaim ja vaieldamatu liidermeeskond, kellede meeskonna koosseisus pikaajaliste mängukogemustega mängijad neist praegusest koosseisust koguni 13 ! alustasid juba hooajal 2005/2006 mängimist Elioni Sk nime all. Kui Panter oli vaid mõneaastaste võistluste kogemustega meeskondadest nagu teerulliga ülesõitnud, siis eile nii lihtsalt see ei läinud. Mängitud oli 4.05 kui Paul Sorokini (Abel) viskest mindi küll 1:0 juhtima, kuid 6.07 Filonov (Sidorenko) juba viigistas. 10.06 viskas Abel (Paul Sorokin) Panteri 2:1 eduseisu, kuid vaheajaks Kutuzovilt (Halfin, Trefov) 2:2 viik. Vastasmeeskonnal võistlus- ja paljudel ka esimesi mängukogemusi vaid hooajast 2017/18. Teisel kolmandikajal pääsesid maksmusele Panteri mängijate suuremad mänguoskused ja üksikute mängijate kõrge individuaalne meisterlikus, eelkõige Aleksei Kastõrjonok ja Paul Sorokin. Teisel kolmandikajal 16.99 Kastõrjonoki üksikläbimurdest mindi 3:2 juhtima, 19.36 Sarapi ja Sorokini alustatud kombinatsiooni lõpetas Kastõrjonon väravaga, kasvatades eduseisu 4:2-le. Tundus, et Sparta 2 oli oma jõuvarud ammendanud avakolmandikul. Oma kaitsekolmandikus kuidagi ei suudetud katta tehnilist ja kiiret Kastõrjonokit ja viimane tegi kübaratriki, kui 27.47 viskas 3 korda litri Sparta 2 väravasse. Mängu teisel poolel Sparta 2 ründemäng päris oraste peale ei jäänud, sest viimasel mänguminutil vähendas Sidorenko kaotusseisu 3:5-le.