Vepr - Sparta 4:1

Kuigi 2 grupi neljanda ringi omavaheline kohtumine oli tasavägisem, kui seda näitab mängu lõpptagajärg. Sparta alustas kiirete kontrarünnakutega ja realiseeris avakolmandikajal, kui mängitud oli 10.49 arvulise ülekaalu Malkovi (Makarov) viskest väravaks minnes 1:0 juhtima. Kuid juba 11.21 Silantjev (Lukenskas, Simagin) viigistas mängu seisuks 1:1 ja selle tulemusega mindigi vaheajale. Sama tasavägiselt mängiti ka mängu teine kolmandikaeg, kui Spartal jäid kindlad väravate võimalused väravateks vormistamata, siis Vepr sai sellega hakkama 19-dal mänguminutil järgnenud kahe minuti jooksul koguni 3 korral. 18.20 Ljamtsevilt ( Lukin, Pavlov) 2:1, 19.49 Kablukovilt (Lukin) 3:1 ja 20.07 kunagiselt Leedu rahvuskoondise mängijalt Algis Lukenskaselt 4:1, mis jäi ka Vepri võidutulemuseks. Vepri kolmeväravalise võidu pandiks oli nende väravavahi Vitali Belovi super tõrjetöö, mis jättis Sparta ründajatele vaid tühjad pihud. Jaan Ahi