Vepr ründas, kuid kaotas

Jeti jäähallis toimunud HHL 2 grupi teise vooru T-Rex Volume ja Vepri meeskondade omavahelises kohtumises olid väljakuperemehed pea kogu mängu Vepri pidevate rünnakute ja pealevisete rahe all. T-Rex Volumele erilist sõnaõigust Vepri kaitsekolmandikus ei antud. Mängu tegijaks osutus T-Rex Volume väravasuul mänginud Roman Knõsuk, kes püüdis praktiliselt kõik vastaste pealevisked. Ainus kord, kus päästa ei olnud võimalik oli avakolmandikaja viimane mänguminut, kus Silantjevi ( Lukin) täpsest pealeviskest litter T-Rex Volume väravasse maandus, ja mis viis vaheajaks Vepri 1:0 eduseisu. Analoogiliselt algas ka mängu teine kolmandikaeg ja toimis kuni mängu viimaste minutiteni. Äkitselt, alles 3 min. enne lõpusireeni said T-Rex Volume mängijad tuule tiibadesse ja ime hakkas sündima, kui Pesonen mängu seisuks 1:1 viigistas. Vähe sellest, 20 sek. enne lõpuvilet , eelmise mängu T-Rex Volume kübara trikitaja Ilja Vetrennikovi (Fomchenkov) viskest - 2:1 võiduvärav !