Vepr sai 4:1 võidu

Kui Skoda jäähallis selle tulemusega, 2 grupi teise ringi mängus alistastati HK Purikad. Oma mänguline ülekaal realiseeriti juba avakolmandikajal. Mängitud oli vaid 2.40 kui arvulises ülekaalus mängides mindi Zagorski (Lukenskas) viskest 1:0 juhtima. 8.34 Zagorskilt (Fedorenko) ka 2:0 ja vaheajaks, Purikate rünnakus litri vahelt lõiganud Martin Gutilt - üksikläbimurdest 3:0. Purikate harvemad kontrarünnakud ja pealevisked jäid aga viljatuteks. Teine kolmandikaeg oli tunduvalt tasavägisem. Purikate kaitsemäng igati toimis ja nii sai Vepr lisavärava juurde alles 23.32 , kui Durani (Lukenskas) viskest mindi 4:0 juhtima. kuid minut hiljem õnnestus Viisutil (Tobarik) ka Purikate mänguskoor avada ja kaotusseis 1:4-le vähendada. Kuna edasises vahelduvate rünnakutega kulgenud mängus rohkem väravaid ei visatud - sai Vepr turniiritabelisse 4:1 võidu juurde.