Vepr sai 6:0 võidu

Kui üllatuslikult kindlalt ja suureskoorilise tulemusega alistas HHL MV 2 grupi 2 ringis Saku 2 meeskonna. Siinjuures olgu märgitud, et 1 ringi samade meeskondade vahel oli võitnud tulemusega 1:0 Saku 2 , olles 1 ringi lõppedes 6 punktiga kolmandal kohal. Teise ringi kõik seni peetud mängud on läinud aga üle kivide ja kändude, sest kõikides mängudes on tulnud leppida vaid kaotustega. Nii oli see ka eile hilisõhtul Tondiraba jäähallis mängus Vepriga. Viimane domineeris mängu algminutist kuni lõpusireenini, andmata sakulastel mitte mingisugust vastumängu võimalust. Avakolmandikul läks Vepr Martin Guti (Lukin, Silantjev), Mihhail Guti (Silantjev) ja Pantykhini visetest 3:0 juhtima ja teisel kolmandikajal 15.21 Gnatovskilt (Simagin) 4:0, 21.05 Martin Gutilt (Simagin, Lukin) 5:0) ja 25.08 Mihhail Gutilt Lukin,Martin Gut) Vepri võidutulemuseks 6:0. Tahaks loota, et nüüd pärast ligemale 3 nädalalist vaheaega Saku 2 oma sügisese mänguvormi taastab