Vipers 45+ võttis kõik, mis võtta oli

HHL veteranide 45+ meistrivõistluste sarjas pidi Oriflame tunnistama Vipersi 10:2 paremust. Kui avakolmandik mängiti kuni viimase mänguminutini kui võrdne võrdsega, kus juures tenhniliselt ühtlasemal Vipersil õnnestus see väravateks realiseerida 14 mänguminutil Renat Seifedinovi (Vjalit Seifedinov, Tugo) visetest 14.45 1:0 ja 14.59 karistusviskest 2:0. Teise kolmandikaja 18 mänguminutil oli Sokul võimalus Oriflame kaotusseis minimaalseks vähendada, kuid karistusvise läks vastaste väravavahi kaitsetesse. Vipers vastas sellele 19.01 Lovkovi (Tugo) ja 20.30 Renar Seifedinovi (Vjaliot Seifedinov) visatud väravatega, kasvatades Vipersi eduseisu 4:0-le. 21.50 Oriflame kasuks antud karistuviske viskas Kristjan Nikolajev mööda, kuid Semjonovilt 24.00 täistabamus ja Vipers 5:0 eduseisus ja viimaseks vaheajaks jällegi Semjonovi (Renat Seifedinov, Vjalit Seifedinov) viskest Vipers 6:0 juhtimas. Kolmandast kolmandikajast oli mängitus 34.12 kui Braginilt (Vjalit Seifedinov, Vogulkin) juba 7:0, kuid 30 sek. hiljem õnnestus Kristjan Sertil (Merisaar) lõpuks ka Oriflame mänguskoor avada, kuid seejärel Vipersilt väravad Sergei Teterjukovilt (Vogulkin) 8:1 ja Mihhail Lovkovilt nii 9:1, kui ka 10:1. Vaid loetud sekundid enne lõpusireeni Niskalalt (Hauvala) 2:10. Seega oli Vipers saavutanud oma järjekordse võidu ja realiseerinud mängujooksul kõik 3 karistusviset, kus vastased samades kordades nullipeale jäid. Siinjuures olgu märgitud, et veteranide turniiri karistusminuteid ei jagata. Igat võistlusmääruste vastu eksimust karistatakse karistusviskega. Jaan Ahi