Vipers jätkab võidulainel

Kui HHL MV 2 grupi turniiril saadi järjekordne võit, seekord Purikate üle. Mitte oma tugevamas koosseisus mänginud Purikad alustasid hästi, minnes esimesel kolmandikajal, kui mängitud oli 8.17 Miettineni viskest 1:0 juhtima ja jäi kolmandikaja lõpuni võiduseisu. Kahjuks olid mängu teiseks pooleks meestel kummid tühjad ja mängu inisatiiv kandus vastastele. Juba 16.28 õnnestus Zemenkovil mäg seisuks 1:1 viigistada ja 20.20 Volini, Lovkovi alustatud kombinatsiooni lõpetas Vogulkin väravaga, viiest Vipersi 2:1 juhtima ning 21.15 hooaja esimese mängu teinud Kissilevitsilt (Bragin) 3:1. Kui viimastes mängudes on Vipers oma parimad mängijad: Ostapsuki, Potsinoki ja Kisselevitsi mängima toonud, siis kahjuks Purikatel see ei ole õnnestunud. Nii on meeskonna parimad ja peamiselt resultatiivsemad vennad Süvaojad nii mõnestki mängust eemale jäänud nagu seekordki. Vipers, turniiri esimese ringi viimane on seevastu viimati peetud mängudele kõik tugevamad väljakule saatnud, teise ringi ainsana kaotuseta lõpetanud ja turniiritabelis esikolmikusse jõudnud.