Võit oraste pealt

Nii võib öelda Dragons 1 võitu 2:1 Mark Winneri üle. Teatavasti tänavu sügisel vahetult enne HHL meistrivõistluste algust Dragonsi esindusmeeskond jäi ilma aastaid meeskonnas treeninud ja mänginud põhimeestest. Ja põhjus. Lahendamata probleemi tõttu otsustas aga osa aastaid HC Dragonsi esindusmeeskonnas mänginud mängijaid, eesotsas vendade Babilode ja Pivovaride kõrval ka Rumjantsev jt. klubist lahkuda. Dragons 1 koosseis jäi oraste peale, mänijaid kahe käe sõrmede jagu. MV avamäng Saku 2 vastu mängitigi vaid 10 mängijaga. Eilseks mänguks leiti siiski üks mees juurde ja nii oli mängijaid tervelt 2 viisiku jagu. Vaatamata sellele alustati 2 grupi kohtumist Mark Winneri vastu võidutahteliselt, kuid juba 6.32 õnnestus Mark Winneril Potapovi (Rubjuk) viskest 1:0 juhtima minna. Seejärel suutis Mark Winneri väravas Mario Linde kõik Dragonsi head väravavõimalused enda kasuks pöörata ja seda kuni saatuslikuks saanud avakolmandikaja viimase mänguminutini. Tarvitses Mark Winneril võistlusmäärustiku vastu eksida ning väljakul arvulisse vähemusse jääda, kui pärast paari aastalist vaheaega jällegi hokiväljakule naasnud igati tehniline ja kiire Mark Spirin (Khalyukov) 14.21 mänguseisu viigistas Sekundeid 18 hiljem, keskväljaku lahtiviskest litri saanud Mark Spirini kiire üksikläbimurre ja kui esimese pealeviske Mark Winneri väravavaht Linde tõrjus, siis temast tagasi põrganud litter teiskordselt lendas Mark Winneri väravasse ning Dragons 1 vaheajaks 2:1 eduseisus. Kuna teisel kolmandikajal olid mõlema meeskonna väravad lukku keeratud, siis lõpusireeni kõlades Dragons 1 uskumatu võit 2:1 jäigi. Jaan Ahi