Võit viimasel mänguminutil visatud väravast

HHL MV neljanda tugevusgrupi mäng Mari Seltsi ja KJHK DT meeskondade mäng oli eriti tasavägine ja kus võitja selgus alles viimasel mänguminutil. Kui mängu avaminutil läks KJHK DT küll Alex Benevelli viskest 1:0 juhtima, siis kuuendal mänguminutil Dmitri Puzõrjov juba viigistas ja vaid minut hiljem viskas Aleksei Jefimov ( Anton Śmõkov) Mari Seltsi 2:1 eduseisu. Kuid komandikaja viimasel mänguminutil tugeva ja täpse pealeviskega Joonas Vesterlund viigistas. Seega vaheajaks 2:2 viik. Teine mängu kolmandikaeg mängiti jällegi vaid vahelduvate rünnakute ja seda kuni mängu viimase minutini, alles siis õnnestus Anton Śmõkovil (Jefimov,Bilorus) litter KJHK DT väravavõrku visata ja Mari Seltsi meeskonnale 3:2 võit turniiritabelisse kirjutada.