Volume Design võitis esikohta otsustava mängu

HHL MV 3 grupi eelviimases mängus hooaja algusest liidrirollis oleva Saku 2, tulemusega 3:1(3:0,0:1) ja kindlustas endale 3 grupi võitjatiitli. Eilne kohtumine algas küll Saku 2 hetkeliste ja hoogsate ning ohtlike rünnakutega, mis ka avakolmandikajal hetkelisteks jäidki. Selle vaibudes kaldus täielik mänguinitsatiiv Volume Designile, enamus mänguajast omati kontrolli litri üle ja eriti aktiivselt tegutseti vastase kaitsetsoonis. Seda kõike korvas ka edu, sest juba 3.08 mindi Oliver Ollini (Hannuksela, Fomtsenkov) viskest 1:0 juhtima. Jätkunud kontrarünnakutest 7.37 meeskonna parimalt Joakim Hannukselalt (Oliver Ollin, Edvin Ollin) 2:0. Sellele Saku 2 vastas küll üksikute vasturünnakutega, kuid mis kõik lahenesid väravavaht Roman Knõsuki kasuks. Kolmandikaja lõpuminutitel näitas Hannuksela veelkord klaasi, kui Fomtsenkovi söödust vaheajaks Volume Designi edu 3:0-le kasvatas. Mängu teine poolt möödus tunduvalt tasavägilisemalt. Volume Design unustas kolmandikajal keskel 2 korral suures ründetuhinas kaitsetegevuse ja nii pääsesid Arjut ja Kiik mõlemad 1.1 vastamisi Volume Designi väravavahi Knõsukiga, kuid viimane võttis oma ja ründajatele jäid vaid tühjad pihud. Mängu lõpus 27.21 õnnestus Kiik Raikol siiski Saku 2 auvärav visata, mis tähendas aga seda, et meeskond pidi leppima 1:3 kaotusega ja pikaajalise liidrirolli oma viimases mängus loovutama Volume Designile, HHL MV 3 grupi lõplik paremusjärjestus: 1. Volume Design 32, 2. Saku 2 31 ja 3. T-Rex 29 punktiga.