ZarjaD Baltic hakkas vastu

HHL MV 3 grupi mängus esikolmikusse kuuluvale Kaitsejõudude Hokiklubi meeskonnale ja veel kuidas? Juba litri mängupanemisest haarati mänguinitsiatiiv ja pidevalt survestati vastast nii kontrarünnakute kui ka pealevisetega. KJHK vastas küll omapoolsete kontrarünnakutega, kuid ilma täpsete pealeviseteta. Mängitud oli 11.14, kui Jevdokimov keskväljakult söötis poorte ääres vabal positsioonil olevale meeskonna noormängijale Edrian Griśkunile, kelle kiire üksikläbimurd lõppes täpse pealeviskega, millest ZarjaD Baltic läks 1:0 juhtima. Kuna KJHK rünnakud jäid hambutueks, siis üllatuseks vaheajale mindigi ZarjaD Baltica 1:0 eduseisus. Vahelduvate rünnakutega mäng jätkus ka teisel kolmandikajal. Kolmandikaja keskel 19.22 meeskonna senine Harju keskmiselt mängiv Oliver Liidemann viskas ZarjaD Baltica väravale ja tabas, mäng 1:1 viigis. Mängitud oli 22.43 kui Oliver proovis uuesti ja jälle tabas visates KJHK 2:1 eduseisu. 25.55 vastas ZarjaD Baltica poolt Obolenski (Bauer) väravaga ja mäng 2:2 viigis. Mängu lõpuminutitel läksid mõlemad meeskonnad kuldkalakest püüdma, Zarjad Baltic unustas seejures kaitsetegevuse, viimaste litri söödu lõikas vahelt jällegi Oliver Liidemann kiire spurt vastaste kaitsetsooni, tugev ja täpne pealeviset ning litter kolmandat korda Zarjad Baltica väravas. Oliveri elu esimesest (loodetavasti mitte viimasest) kübaratrikist KJHK 3:2 juhtimas. Sekundid enne lõpuvilet jõudis Mattias Jarvare visata KJHK võidutagajärjeks 4:2.