Zarjad Baltic sai napi 1:2 kaotuse

HHL-i 4 grupi mängus Wild Veprilt ja seda tasavägises ja kiiretempolises mängus. Kui mängitud oli 6.47 realiseeris Wild Vepr Viktor Suhhodulovi viskest arvulise ülekaalu väravaks, visates Wild Vepri 1:0 eduseisu. Vaatamata mõlemapoolsetele võimalustele rohkem väravaid ei visatud ja vaheajaks Wild Vepri 1:0 eduseis jäigi. Analoogne mäng jätkus ka teisel kolmandikajal ja kui oli mängitud 19.32 narvalaselt varem Eesti juunioride koondisse kuulunud Rustam Korśunovilt (Suhhodulev) 2:0. Seejärel mängib Zarjad Baltic küll rida minuteid arvulises ülekaalus. loob reaalseid väravavõimalusi, kuid Aleksei Romanovski tõrjub need kõik ja seda kuni 21 mänguminutini , kui Dimitri Tõsekanovi täpsusviskest litter vastase väravas ja KAOTUSSEIS MINIMAALNE - VAID ÜHEVÄRAVALINE 1:2. EDASPIDISES MÄNGUS TÄNU MÕLEMA MEESKONNA VÄRAVAVAHI SUUREPÄRASELE TÕRJETÖÖLE ROHKEM VÄRAVAID EI VISATUD JA wILD vEPR SAI TURNIIRITABELISSE VÕIDUTAGAJÄRJE 2.1.