CategoriesUudised

Aleksei Arno mängis Saku ründajad auti.

HHL meistrivõistluste 1 grupi viimase ringi Saku 1 ja Dragonsi omavaheline kohtumine oli senipeetuist tehniliste näitajate poolest kõige lahjem. Tundus, et kahenädalase pausi
järel läks mõnegi juhtivmängija mänguoskused roostesse. Mäng algas küll mõlemapoolsete, vahelduvate rünnakutega, kus neljandal mänguminutil Lorenz ei suutnud üks:üks olukorras Dragonsi väravavahti ülemängida ja poolteist minutid hiljem litrit värava ees – pooltühja väravasse lõkata. Vana tõde, et kui ise väravat ei viska, siis seda teevad vastased ja nii juhtus mängitud oli 6.57 kui Levin (Jevgeni Babilo, Dmitri Pivovarov) mänguskoori avas ja Dragonsi 1:0 juhtima viis ja vaid 12 sek. hiljem pidi seekord Saku 1 väravas alla harjukeskmise mänginud
Marek Leet Aleksandr Babilo (Gleb Pivovarov,Popov) viskest litri teistkordselt väravast väljavõtma. Kuna Saku 1 kaitse- ega ründemäng kuidagi ei laabunud, õnnestus Dragonsil vaheajaks veel 13.10 Dmitri Pivovarovi (Rumjantsev, Bazutin) viskest eduseis 3:0-le kasvatada.
Mängu teisel kolmandikajal said sakulased lõpuks oma mängu käima, rünnakutel oldi aktiivsemad ja 17.02 realiseeris Komi (Tarraste, Kaljuste) sakulaste arvulise ülekaalu väravaks ja 34 sek. hiljem vähendas Kaljuste Saku 1 kaotusseisu 2:3-le. Saku 1 meeskonna aktiivsem ründemäng jätkus ja 22.07 mängiti Kaljuste 1:1 vastamisi Aleksei Arnoga, kuid viimane tõrjus ning mänguseis endisel 2:3. Vähem kui minut hiljem 22.45 Kaljustel veelkord reaalne võimalus mänguseisu muutmiseks, kui Saku 1 kasutada karistusvise, kuid jällegi tühjad pihud, sest Aleksei Arno litri tõrjus. Saku 1 aktiivsem ründetegevus jätkus, kuid mitte kuidagi ei suudetud ja eelkõige Dragonsi puuriluku Aleksei Arno supermängule seda väravateks realiseerida. Seevastu Dragonsi harvematest kontrarünnakutest viskas Aleksandr Babilo (Popov) Dragonsi võidutulemuseks 4:2.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga